My WordPress

BLOG

1 Şubat 2021

Sizden Gelenler…

sss

Nesil YALAZAY (Tecirler Ahşap Yönetim Kurulu Başkanı)

Hammademizin doğa dolayısıyla  dünya olduğunun farkındayız. Gereken özeni ve saygıyı göstermezsek kazandıklarımızın bizi yok olmaktan kurtaramayacağının bilincindeyiz.

İşimizi sevgi ve saygıyla yapıyoruz. Bu sebeple müşterilerimizi anlayarak ihtiyaçlarını tam eksiksiz yerine getirmeye çabalıyoruz. Satış sonrası iş sadakatimiz ve takibimizi yaparak olası sorunlara anında çözüm üretiyoruz. Yeni oluşabilecek ihtiyaçlara en kısa sürede cevap veriyoruz.

Birinci sınıf işlerin yine doğru ve kaliteli hammadde/yarı mamul tedariğiyle mümkün olduğunu biliyoruz. Piyasada olabilecek en iyi hammadde ve yarı mamulleri en iyi koşullarda temin edebiliyoruz.

Ahşap ve metal ürünlerin projelendirilmesi, çözümlenmesi, organizasyonu, üretilmesi ve teslim edilmesi konularında. Ancak özellikle yapısal çözümlemelerde çok tecrübeli ve uzmanız. Ahşap Pencere, Pergola, Yapısal iskelet ve kaplanması, köprüler, gölgelendirme sistemleri, kentsel mobilyalar konularında özellikle çok iyiyiz.

Genel olarak hız bizim karakterimizdir. Biten işin gücüne inanıyoruz. Dolayısıyla ele aldığımız her işi bir an önce teslim etmek anlayışımızdır. Boyutu büyüklüğü ne olursa olsun hep önden giden biz oluruz. Özellikle İzmir’de Mavibahçe AVM, Yeşil Yaka Koru, İstanbul Üniversitesi Restorasyon projelerinde bu vasfımızla yer aldık.

100m² bir evi tüm detaylarıyla 9 günde teslim etmiştik. İroko kerestesinden üretmiştik. Tüm bileşenleri ile iskeletinden kaplamasına, penceresinden kapısına, döşemesinden lambirisine tüm imalatlar ve süreçler teslim edilmişti. Üstelik işe yeni başladığımız dönemdeydi.

  Geleceğe elinizi uzatmak gibi… Tarihi hissetmek ama evrensel olana katkı sunmak bizi motive ediyor. Umarım daha çok restorasyon projelerinde yer alır ve yeni nesillere daha çok ulaşacak işler yapabiliriz. 

Zamanın ihtiyaçlarına en hızlı cevap verecek organizasyon yapımızla, yenilikçi anlayışımız ve sınırsız müşteri memnuniyeti prensibimizle hep bir adım öndeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönder
Merhaba;
TECİRLER AHŞAP'a Hoşgeldiniz!
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?