Markalarımız

YALAZAY YAPI

YALAZAY YAPI olarak genç ve güçlü bir organizasyon yapısına sahip olan firmamız, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek kapasitededir. Firmamız geçtiğimiz 10 yıllık süeçtete fabrika binalarını, konut projelerini, ahşap rekonstrüksiyon projelerini ve sosyal tesis binalarını hakkıyla üretip teslim etmiştir.

T-GARDEN

1998 yılında ahşap sektöründe faaliyetlerine başlayan Tecirler Ahşap kurulduğu günden bu yana vizyonu, ortaklık yapısı, şeffaflığı, mesleki ve toplumsal sorumluluk bilinciyle anonim şirket olarak geleceğe güvenle bakmaktadır. Yenilikçilik üzerine kurulu organizasyon yapısı ve herşeyden önemlisi yüksek iş ahlakını benimsemiş Tecirler Ahşap sürekli gelişen ve büyüyen yapısıyla ahşap sektörüne yön veren lider marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 2016 yılı itibari ile T-garden adı altında oluşturduğumuz ürünlerimizle sektöre yenilikler katmaya devam edeceğiz

VERA FENCE

Tecirler Ahşap A.Ş. olarak 25 yılı aşkın süredir ahşap sektöründe faaliyet gösteren şeffaflığı, mesleki ve toplumsal sorumluluk bilinciyle geleceğe güvenle bakan, ilkelerimize bağlı grup şirketlerimize bir yenisini daha eklemenin tarifi imkansız heyecanı içerisindeyiz. 

Çim çit, Panel Çit ve Jiletli tel işlerinde uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla öne çıkıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve titiz çalışma prensiplerimizle, yeşil alanlarınızı hayalinizdeki gibi “Estetik ve Güvenin Ahengi” ile huzur dolu anlara dönüştürmek için yeni Markamız VERA FENCE Bahçe Ekipmanları ile de hizmetinizdeyiz.

Gönder
Merhaba;
TECİRLER AHŞAP'a Hoşgeldiniz!
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?